Video Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și s-au calificat în semifinalele Cupei

Por um escritor misterioso
Last updated 01 junho 2024
Video  Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Șepcile roșii au întors scorul și  s-au calificat în semifinalele Cupei
quot;U" Cluj este a doua echipă calificată în semifinalele Cupei României. "Șepcile roșii" au fost conduse de Hermannstadt la pauză, dar au întors scorul. Hermannstadt - 'U' Cluj 1-2. Sibienii au condus la pauză
Momentul revanșei! FC Hermannstadt o reîntâlnește pe ”U” Cluj în sferturile Cupei României. Posibilă semifinală cu Universitatea Craiova sau Oțelul, Sport
VIDEO Hermannstadt - U Cluj 1-2. Trupa lui Sabău a întors scorul după pauză şi s-a calificat în semifinalele Cupei României
Universitatea Cluj - știri și noutăți despre meciuri, transferuri și clasament
cupa romaniei - ultimele știri
Video Hermannstadt - U Cluj 2-2. Remiză pentru Sabău la revenirea pe banca ”Șepcilor Roșii”! Sibienii au egalat în prelungiri