Hermannstadt – Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în minutul

Por um escritor misterioso
Last updated 02 junho 2024
We Love Sport – Politehnica Iași - din pasiune pentru sport
VIDEO ǀ Chindia – Hermannstadt 1-2! Sibienii au întors scorul miraculos. Eurogol lui Opruţ a fost decisiv
VIDEO ǀ Hermannstadt ratează în prelungiri victoria cu Poli Iaşi! Petrişor Petrescu nu a nimerit poarta din penalty
Hermannstadt - CSU Craiova 0-0. Parschiv ratează o ocazie rarisimă, șut aiurea la de la 10 metri
Liga 1 - Etapa 17: FC Hermannstadt - Politehnica Iaşi 0-0
Video Poli Iași - Hermannstadt 1-3. Gabi Iancu, gol cu călcâiul, după dubla lui Silviu Balaure
Liga 2: Remiză de spectacol la Clinceni. Unirea Slobozia, la un punct de lider - Sport Clasic
Video Hermannstadt - Poli Iași 0-0. Sibienii au ratat un penalty în prelungiri
Hermannstadt - Poli Iași au remizat, 0-0, în primul meci al rundei 17 din Superligă Hermannstadt - Poli Iasi, LIVE pe , ora 17:30. Cele două echipe visează la playoff - Playsport
FC Hermannstadt, calificare în 16-imile Cupei României după ce i-a trecut glonțul pe la urechi la Odorheiu Secuiesc! Măldărășanu: Nu mi-aș fi dorit să trăiesc emoțiile astea la meciul ăsta. În carieră
FC Hermannstadt, doar remiză cu Poli Iași. Petrescu a ratat un penalty în prelungiri (foto video)
FC Hermannstadt a ratat victoria cu Poli Iaşi. Petrişor Petrescu a ratat un penalty în ultimile minute de joc
Hermannstadt – Poli Iași 0-0. Penalty ratat de sibieni în minutul 90+3